KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10436222
nr 1043 6222
Theresia Sandström
(1893-1981), Sverige
Pastell, Lisen Sandström, marin, signerad, 30x49
Theresia Sandström, svensk bildkonstnär född 1893, död 1981.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 juni 2016
kl 20:48:09
13/6 07:07:42
100 kr
13/6 20:41:54
Theresia Sandström
Läs mer om Theresia Sandström